Dětem pro radost o víkendu 6. a 7. května

O prodlouženém víkendu vás nenecháme ve štychu! Připravili jsme si pro vás akční vycházky, kde se spolu s dětmi vydovádíte a něčemu novému přiučíte. V pátek a v sobotu si budeme povídat o Národním divadle a v neděli o Staré Praze. Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou, čili počet osob na vycházce má svůj strop. Nezapomeňte se nám včas nahlásit a tím si zarezervovat svoje místo.

PÁ 5.5. v 17:00 hodin, O Národním divadle a ostrovech

SO 6.5. ve 14:00 hodin, O Národním divadle a ostrovech

NE 7.5. ve 14:00 hodin, Stará Praha a my

Více o vycházkách se dočtete zde Stará Praha a O Národním divadle a pražských ostrovech

Místa si rezervujte e-mailem na info@prahahrave.cz nebo telefonicky na č. 731 802 799. Napište nám kolik a jak starých dětí s vámi přijde. Už teď se na vás všechny těšíme!

Chřestujeme na Mělnicku – SO 6.5.2017 od 9 hodin

Máte rádi chřest? A máte rádi pivo? Pak si nesmíte v sobotu nechat ujít tradiční chřestové slavnosti v Hostíně u Vojkovic. Vedle gastronomického, hudebního, dětského a dalšího programu se stanete svědky celosvětové premiéry chřestového piva! Více se dozvíte zde Český chřest

Běžíme na Vyšehradě – NE 7.5.2017 v 13:00 hodin

Součástí festivalu Vyšehraní je charitativní třídenní běžecký závod „Běžíme, jak umíme“ kolem vyšehradských hradeb pro různé kategorie od dětí po seniory.
V neděli poběží rodiče s dětmi, ve dvojicích 2 km a musí společně doběhnout do cíle. Ideální sportovní aktivita, jak strávit příjemný den s rodinou a poznat historickou část Prahy. Běžte a podpořte dobrou věc! Kompletní program Vyšehraní

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.