Hravě o víkendu nejenom v Praze

Máme léto, polovina prázdnin za námi/polovina před námi 😉, když už vám pracovní povinnosti přes týden nedovolí nějaký ten výlet, vyjeďte si s dětmi alespoň o víkendu. Kdyby vám Praha byla malá, máme pro vás i pár tipů v okolí Prahy.

Park Mirakulum

Denně od 10 do 18 hodin, Milovice

Megahřiště pod širým nebem. Park Mirakulum nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s možností nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště, kontaktní ZOO, trampolíny, houpačky, lanové centra, podzemní chodby, prolézačky, úzkokolejnou železnici s možností výletu do sousedního Tankodromu. Veškeré informace k dispozici zde – Mirakulum.

Zoopark Zájezd

Denně od 9 do 18 hodin, Zájezd u Kladna

Rodinný zoopark nabízí k vidění přes přes 40 druhů exotických a domácích zvířat. Těšit se můžete na čtyři druhů lemurů a drápkatých opiček, velbloudy, lamy, surikaty, karakaly, rysy ostrovidy včetně známého Blonďáka, klokany a různé druhy papoušků a dravých ptáků. Nově tu najdete jedinečnou expozici Terária. Nejen pro děti je zde otevřený kontaktní koutek s domácími zvířaty. Po celý rok se zde konají nejrůznější zábavné a naučné programy, např. komentovaná krmení nebo prohlídky s průvodcem. Můžete i posedět v piknikárně nebo si projít naučnou stezku.
Vše potřebné se dočtete zde – Zoopark zájezd.

Family market

SO 29.7.2017, od 9 do 18 hodin, Praha

Family market aneb Montessori den pro celou rodinu. Učení dle Montessori vyvolává řadu diskuzí. Ale ruku na srdce, kdo se s tím setkal v praxi? Nyní máte možnost. Díky bohatému doprovodnému programu se seznámíte s monterossori prostředím, můžete se aktivně zapojit do dětských dílniček, vyzkoušet si nebo zakoupit didaktické pomůcky pro své děti. V neposlední řadě i navštívit nějakou přednášku či si jen tak popovídat s jinými rodiči nad šálkem kávy. Více zde – Family market.

Víkendový program v ZOO Praha

Denně od 9 do 21 hodin, Trója

SO 29.7.2017 – Zachráníme tygry
Akce k Mezinárodnímu dni tygrů. Zaměření na ochranu ohrožených šelem. Více informací k tématu se dozvíte v informačním stánku u venkovního výběhu tygrů od 10.00 do 16.00.

NE 30.7.2017 – Hudební koncert pod širým nebem, od 13 do 14 hodin
Hudební procházky

Veškeré informace o ZOO.

Letní kina v Praze

Teploty stoupají, dýchá na nás dovolenková atmosféra, tak co si vyrazit do letního kina? Určitě nic nezkazíte, když si přibalíte deku a třeba i lahvičku vína 😉
Kina včetně programů naleznete zde – Letní kina.

Koupaliště v Praze

Léto, dovolená, prázdniny. Hypnutizujeme teploměr a těšíme se k vodě. Kam konkrétně vyrazit v Praze se smočit se dozvíte zde Koupaliště

Další prázdninová vycházka Prahy hravě bude v pátek 4. srpna.

Dopoledne máme pro děti a jejich rodiče připravenou vycházku Stará Praha a my. Budeme se těšit!

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.