Leden, leden, za kamna vlezem…aneb tipy na druhý lednový víkend

Zima je na nás zatím docela mírná. A i když počasí zatím příliš nepřeje sněhovým radovánkám, lze si najít i jinou zábavu, která nás bude bavit stejně jako lyžování či sáňkování. Třeba nějaká ta kultura. Tak se na to pojďme podívat.

Komentovaná vycházka po Malostranském hřbitově

  • NE 14. 1. 2018, 14:00, Malostranský hřbitov

Co takhle navštívit tajemný Malostranský hřbitov a poslechnout si vyprávění paní Aleny Lehnerové, předsedkyně Spolku Malostranský hřbitov? Tato akce je zdarma. Toto místo byste při procházkách Prahou určitě neměli vynechat. Více info na Malostranský hřbitov.

Čert a Káča na Fidlovačce

  • NE 14. 1. 2018, 15:00, Divadlo Na Fidlovačce

Anděl Svatojánek a čert Belelefous uzavřou sázku, v níž dojde na samotný osud lidí: Podaří se nějakému smrtelníkovi dostat z pekla zpátky na zem, nebo ne? Pokud ano, budou moci lidé žít svobodně. Pokud ne, zůstanou dál závislí na čertovském rozmaru…. A jak to dopadne, se dozvíte právě v neděli v tomto krásném divadle. Více informací včetně vstupného zde: Divadlo Na Fidlovačce.

Výprava za žižkovskými strašidly

  • NE 14. 1. 2018, 16:00, Havlíčkovo náměstí, Praha 3 Žižkov

Chtěli byste se stát lovci strašidel, pozorovat je v jejich přirozeném prostředí a něco se o těchto tajemných stvořeních dozvědět? Navíc, pokud se osvědčíte, bude jmenováni LOVCI STRAŠIDEL! To rozhodně stojí zato!!! Více informací o akci zde: STRAŠIDLA.

Akce Prahy hravě

  • SO 13. 1. 2018, 11:00, Národní divadlo
  • SO 13. 1. 2018, 13:30, Střelecký ostrov
  • A kdo se bude spolu se svými dětmi chtít dozvědět něco o Praze zábavnou formou, máme tu naše akce. Nezapomeňte se teple obléct. Těšíme se na vás! 🙂 Více na Praha hravě.