Od pátku do neděle, s dětmi i bez

Pátku se říká malá sobota, což naznačuje, že pátek je považován za takový malý víkendík. A pro nás na Praze hravě z toho plyne jediné – máme pro vás plán, jak strávit páteční pohodové pozdní odpoledne a dokonce i večer! Opět nabízíme Večerní vycházky pro dospělé. Nezapomeňte se nám včas nahlásit a tím si zarezervovat svoje místo.

Stará Praha a my

PÁ 2.6.2017, 16:30 – 18:00, Střelecký ostrov

Všechny nás to táhne k vodě. Jestli máte o víkendu nějaké závazky, zkuste alespoň v pátek přijít na Střelecký ostrov. Budete hezky u vody, kochat se přírodou i výhledem na Prahu a navíc se vám dostane porce informací o matičce Praze. Na vycházku je nutné se předem přihlásit a sdělit nám, kolik a jak starých dětí s vámi dorazí – info@prahahrave.cz.
Více o vycházce se dočtete zde Stará Praha.

Ostrovy pro dospělé

PÁ 2.6.2017, 19:30 – 21:00, Střelecký ostrov

Jste bezdětní nebo máte páteční večer výjimečně „bez dětí“? Tak přijďte si užít romantiku na večerní vycházku po Střeleckém ostrově. Je pro vás nachystáno spousta nevšedního povídání a perliček. Z důvodu omezené kapacity je třeba si včas rezervovat místo na info@prahahrave.cz.
Více o vycházce se dočtete zde Pro dospělé.

O Národním divadle a ostrovech

NE 4.6.2017, 14:00 – 15:30, Střelecký ostrov

Rodinná nedělní vycházka se praktikovala odpradávna. Čekáme na celou vaši rodinu na Střeleckém ostrově, kde pro vás máme nachystány zajímavosti a informace nejenom o Národním divadle. Nezapomeňte se včas přihlásit na info@prahahrave.cz, pošlete nám info kolik a jak starých dětí sebou přivedete.
Více o vycházce se dočtete zde O ND a ostrovech.

Sobotní akce či oslavy dne dětí

Petynka
Kbely
Karlín
Praha 1
Praha 5
Praha 11
Praha 12
Praha 14
YMCA
Gutovka

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.