První prázdninový víkend je tady!

Ještě než začnou dny volna, máme nachystanou vycházku plnou informací o Národním divadle. Tentokrát netradičně v pátek od 14 hodin!
Vše potřebné zde ND.

1. Jedničkáři jezdí zdarma

 • PÁ – NE, Kart centrum Radotín

Máte doma úspěšného studenta či studentku, kteří mají samé jedničky? A rádi/y motokáry? Pak na ně čeká odměna v Radotíně, kde se mohou svést zdarma. A jestli známky nevyšly na výbornou, nevadí, na tom svět nestojí. Prostě si můžou zajezdit také, jenom je (nebo vás) to bude něco stát 😉 Co a jak se dočtete zde Kart centrum

2. Free Summer Events v Rudolfinu

 • SO 1.7.2017 až 3.9.2017, Praha 1

Od soboty 1. července až do neděle 3. září 2017 se v Galerii Rudolfinum a přilehlých prostorách bude konat Free Summer Events. Jedná se o letní program, kdy Galerie Rudolfinum nabízí vizuální, hudební či divadelní představení, performance, diskuze, prezentace zahraničních hostů nebo večerní DJ sety. Akce se budou odehrávat na prostranství před vstupem do galerie, ve dvoraně Rudolfina nebo v přilehlém parčíku.
Po celé léto poběží také tradiční Nedělní dílny pro děti v Artparku a filmová představení v Kině Rudolfinum.
Všechny akce v rámci Free Summer Events jsou pro veřejnost zdarma.
Podrobnosti zde Rudolfinum

3. Dinosauří dílnička

 • SO 1.7.2017, 10:00 – 14:00 hodin, Karlín

Trilobiti z Barrandova se nám na tento víkend nastěhovali do Karlína. Konkrétně pod stromy hned vedle Karlínského kostela. Kdo chce vědět více, nakoukne zde Trillopark. Akce je součástí Karlínských farmářských trhů. „Svírali jste někdy v ruce pravý dinosauří zub? Dotkli jste se obřího obratle dinosaura, nebo Mamutí stoličky? Jestli je vaše odpověď ne, tak si nemůžete nechat ujít Interaktivní mobilní Trillopark, který se vám v sobotu 1.7. od 10:00 představí na Karlínských farmářských trzích v plné své krásné.” Cena za jedno dítě: 100 Kč (v ceně sádrové odlitky, které si dítě může odnést domů).

4. Sport a zábava nejenom pro děti

 • SO + NE, střecha OC Chodov

I když v OC Chodov probíhá velká rekonstrukce a dostavba, o aktivity zde nouze není. V sobotu se na střeše budou odehrávat basketbalové turnaje, přihlášky stále možné. A v neděli na děti čeká Den plný her a animací (program Albi, Imaginárium, Nike). Více se dočtete zde OC Chodov.

5. Jóga na Kampě

 • NE 2.7.2017, od 16 hodin, Praha 1

Odpoledne po vycházce můžete objevit ještě jeden rozměr tohoto světa – jógu. Praha 1 se rozhodla ji maximálně zpřístupnit veřejnosti a tak pořádá každou neděli v parku Kampa odpoledne s jógou. Vyzkoušejte i vy, co na tom poslední dobou všichni mají 😉 Vše důležité naleznete zde – Jóga Kampa.

6. BIO OKO na červenec

 • celý červenec, Praha 7

Bude váš puberťák doma během prázdnin? Co ho poslat do kina? Zkuste najít zajímavý film na BIO OKO.

Nedělní rodinná akční vycházka s informacemi nejenom o Staré Praze. Petra už si chystá odměny, tak si včas zarezervujte svá místa, ať se dostane na každého.

Stará Praha a my

 • NE 2.7.2017, 14:00 – 15:30 hodin, Střelecký ostrov
 • Více o vycházce se dočtete zde Stará Praha.

  Zasílání novinek

  Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.