Rodinný, slavnostní, akční víkend? Proč ne!

A je to tady, první Adventní víkend. Praha už teď je plná příprav a o víkendu to vypukne. Tento víkend navíc bude i na mnoha místech Mikulášská nadílka. Snad i trochu sněhu si užijeme, aby atmosféra byla dokonalá. Podrobnosti o akcích pro rodiny s dětmi přinášíme v našich tipech na víkend.

Mikulášské exkurze na letišti

  • PÁ 1.12.2017, od 15:00 hodin, Praha – Letiště Václava Havla

Mikuláš letos přiletí na Letiště Praha 1.prosince v odpoledních hodinách. Můžete navštívit exkurze, kde se děti s Mikulášem a čerty setkají, dostanou dáreček a na všechny čeká i malé překvapení. Exkurze budou probíhat od 15 hodin a je nutná rezervace všech osob. Z důvodu každoročního velkého zájmu o tuto akci letiště preferuje 1 dospělý + dítě, děti.
Podrobnosti a rezervace zde – Letiště V.H.

Čert a Káča

  • SO 2.12.2017, od 17 hodin, Praha 4 – Divadlo Na Fidlovačce

V pohádce uzavře anděl Svatojánek s čertem Belelefousem důležitou sázku, v níž dojde na samotný osud lidí: Podaří se nějakému smrtelníkovi dostat z pekla zpátky na zem nebo ne? Pokud ano, budou moci lidé žít svobodně. Pokud ne, zůstanou dál závislí na čertovském rozmaru….. Podrobnosti zde – Fidlovačka.

Trojský advent 2017

  • SO + NE, 10:00 – 18:00 hodin, Praha 7 – Troja

Čeká Vás mikulášská, ochutnávka vánočního pečiva, pekařské a výtvarné dílny pro děti, spousta delikates k jídlu i k pití, adventní grilování, doprovodné programy školek, škol a gymnázia, dobročinný bazar a mnoho dalšího!!! Těšit se můžete na kováře, keramiku z ateliéru, mikulášské malování na obličeje nebo i výrobu adventních věnců. Program je bohatý po oba dny, více zde ZOOne.

Vánoční Žofín s Prahou 1

  • NE 3.12.2017, 15:00 – 18:00 hodin, Praha 1 – Palác Žofín

Zábavný program Michala z Kouzelné školky, výtvarné dílny, koledy, tance, malování na obličej a bohatá tombola čeká na každé dítě v doprovodu rodičů v neděli 3. prosince od 15:00. Podrobnosti viz letáček níže

Mikulášská v čistírně vod

  • NE – ÚT, 9:00 – 20:00 hodin, Praha 7 – Stará čistírna odpadních vod

Je nachystaná skutečně nezapomenutelná mikulášská! Těšit se můžete na spuštěné parní stroje, podzemní prostory proměněné ve skutečné peklo, spousta andělů, tržiště v industriální hale, hry, dílny, prodej keramiky či vánočních ozdob. Toto vše a ještě mnohem víc na vás čeká v rámci zakoupené vstupenky! Přijďte zakusit jedinečnou předvánoční atmosféru. Rezervujte si vstupenky ještě dnes. Nabídka je vskutku široká, vše k dopátrání zde Stará čistírna.

A jak to bude letos s Vánočními trhy? Budou 😊 Vánoční trhy v centru Prahy (Staroměstské a Václavské náměstí, Náměstí Republiky) budou oslava nejhezčího svátku v roku. A kdo by chtěl vidět rozsvícení stromečku na Staroměstském náměstí, máme nápovědu – denně: 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30, 21:30.
A kdo by si chtěl tento romantický čas užít ještě ve větším, doporučujeme výlety do okolí Prahy na hrady a zámky. O Adventu se tyto prostory otevřou a je pro nás všechny nachystán bohatý program. Vše podstatné zde – Královský Advent

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.