Tipy na „bronzový“ víkend 9. a 10. prosince

Ať už se rozhodnete tento víkend odpočívat nebo chystat vše pro dokonalou Vánoční atmosféru, nezapomínejte, že vaše děti ocení rodinou pohodu, společnou akci a trochu toho dobrého jídla 😊S jídlem nepomůžeme, ale s rodinou akcí bychom vám pomoci mohli. Pár tipů bychom pro vás měli ….

Andělé ze zapomenuté skříňky

  • SO 9.12.2017, 16:30 hodin, Praha 6 – Dlabačov

Vánoční příběh o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to však nemají jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček andělská televize nadělí nemocné holčičce rozmanité příběhy a andělé ji dokonce upečou andělský koláč! Budeme si zpívat koledy a kouzelná skříňka nám odhalí mnohá tajemství! Poetické představení, ve kterém pět andělů dětem prozradí, co jsou pravé Vánoce. Více zde – Dlabačov.

Vytvoř si pomikulášský flipbook

  • SO 9.12.2017, od 15:30 hodin, Praha 8 – Kasárna Karlín

AfterMikulášský 😊 workshop pro děti od 6 let. Flipbook. Víte, co to je? Film schovaný v knížce! Že nevíte, jak na to? Proto je zde pro vás nachystaný workshop, který po chvíli kreslení a následném listování, vám vykouzlí před očima film. Podrobnosti zde – Kasárna Karlín

Kašpárek v rohlíku – narozeninový mejdan

  • SO 9.12.2017, 10:00 hodin, Praha 1 – Lucerna

Bejbypanková skupina slaví 10 let a tak si udělá pořádný mejdan. Do Lucerny si pozve Lenku Dusilovou, Honzu Kalinua samozřejmě nebude chybět sám Kašpárek a celá jeho kapela. Bude to velký a celý to bude do českého znakového jazyka překládat Tamtam – centrum pro dětský sluch. Vstupenky k mání zde – Lucerna.

Andělské trampoty s Ježíškem

  • NE 10.12.2017, 15:00 hodin, Praha 1 – Ovocný trh

Vánoční program plný andělů a vánočních koled a adventní atmosféry. Přijďte se vánočně naladit, zazpívat a třeba i zabruslit 😊 Více níže na letáčku.

Vánoční kabaret

  • NE 10.12.2017, 15:00 hodin, Praha 9 – KD Kyje

Ve Vánočním kabaretu se děti přenesou do dřívějších dob, kdy ještě v období adventu chodily po vesnicích různé maškary – jako třeba LUCKY, BARBORKY, MIKULÁŠKA, AMBROŽ a PERECHTA. Dozví se o starých zvycích, uvidí jmenované maškary a poslechnou si o nich veselé písničky. Celé představení trvá cca 50 minut, takže je vhodné i pro menší děti. Podrobnosti zde KD Kyje.

Freemove Parkour workshop

  • 10. 12. 2017, 10:00 – 16:00 hodin, Praha 4 – Michle

Parkourový workshop je jednodenní sportovní akce, na které máš možnost se setkat a zatrénovat si s celým parkourovým týmem FreemoveCZ, skupinou profesionálních parkour atletů a trenérů, založenou již v roce 2013, jejichž neuvěřitelné kousky můžeš znát z jejich YouTube videií. Podrobnosti zde Freemove Team.

A kdo by si chtěl v neděli udělat procházku Prahou a něco zajímavého se dozvědět, naučit, či si zadovádět, máme pro vaše rodinné týmy připravenou vycházku Prahy hravě na téma O Národním divadle a ostrovech. Startujeme v 11,00 hodin, těšíme se na vás! A nezapomeňte, že bez rezervace to nejde. A asi už ani bez rukavic a teplých ponožek 😉

A v akčním pohybu můžete pokračovat! K zimně neodmyslitelně patří i lyže a brusle. Na lyže musíme kousek za Prahu, ale na brusle si vyražte klidně kdykoli a skoro i kamkoli v Praze. Pár nápověd zde
od 1.12.2017 Kluziště na Letné
od 5.12.2017 Kluziště na ovocném trhu
od 10.12.2017 Kasárny Karlín

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.