Víkendové tipy 22. – 23.4.

Snad už se počasí umoudří a pošle nám trochu více tepla a sluníčka. A kdyby náhodou ne, tak věřte, že Petra zahřeje vás i vaše děti. Má totiž v záloze spoustu akčních úkolů, které vás rozhýbají. Tak neváhejte a přijďte s rodinou tento víkend na Střelecký ostrov. Máme nachystanou na každý den jednu tématickou vycházku.

SO 22.4. ve 14:00 hodin, Stará Praha a my

NE 23.4. ve 14:00 hodin, O Národním divadle

Více o vycházkách se dočtete zde Stará Praha a O Národním divadle a pražských ostrovech

Na akční vycházky je třeba rezervace předem, napište nám na info@prahahrave.cz kolik a jak starých dětí s vámi přijde. Budeme se těšit!

SO 22.4., 10:30 – 16:00, Den otevřených dveří Pražských služeb

Vystavena bude nejmodernější technika a technologie Pražských služeb. Návštěvníci na vlastní oči spatří, jak se z jejich odpadu vyrábí teplo a světlo pro 20 tisíc domácností. Připraven bude také bohatý doprovodný program. Celým dnem bude provádět Adam Mišík. Oficiální zahájení akce je v 10:30. Na pódiu se pak představí kapela Sabrage (10:35 a 12:30), zazpívá i Adam Mišík (14:00) a závěr bude patřit populárnímu uskupení SLZA (15:05)

Pro nejmenší budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce. Pro větší děti a dospělé bude přichystán offroadový polygon, kde budou moct vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách.Dále jen naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka.
Součástí dne otevřených dveří budou EXKURZE, ale nejsou možné pro děti mladší 7let, nedoporučuje se těhotným ženám a lidem se zdravotními problémy!
Více o celé této pražské akci zde Pražské služby

NE 23.4., 16:00 – 17:00, Mirka Eliášová MOMO

Lidé měří čas pomocí kalendáře a hodin. Každý ale ví, že někdy může člověku připadat jediná hodina jako celá věčnost, a jindy prchne jako okamžik – podle toho, co v této hodině prožíváme.
Čas a jeho prožívání. Tanečníci a děti, kteří se společně snaží o jeho zpřítomnění, zpomalení, zastavení či vrácení. Interaktivní média a osobní fyzický kontakt diváka s děním na jevišti. Jedinečné představení MOMO, inspirované knihou Michaela Endeho Děvčátko Momo a ukradený čas.
Více zde Ponec

Zasílání novinek

Přejete-li si jedenkrát týdně dostávat upozornění na nové tipy na víkend, přihlašte se k odběru novinek.