Adventní tipy na víkend s Prahou hravě a nejen tou

Polovina adventu je za námi a Vánoce už klepou na dveře. Co takhle se uprostřed toho předvánočního šílenství zastavit a dozvědět se něco o Praze? Nebo si dát třeba svařák.

Akce Prahy hravě

 • NE 15. 12. 2019, 11:15, Kampa
 • Co třeba se něco dozvědět o Praze a dokonce hravou a zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká procházka s názvem Adventní Kampa, mlýny a Čertovka. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Sraz je pod schody na Kampu pod Mostem Legií. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

  1. Saský vánoční trh v Praze

  • trvá do 15. 12. 2019, Praha 1

  Zajímá vás krušnohorské lidové umění jako Schwibbögen, Räuchermännchen, Louskáčci a vánoční pyramidy, pískovcové umění ze Saského Švýcarska nebo ochranovské hvězdy z Lužice? Pak nezapomeňte navštívit sasky vánoční trh. Můžete ochutnat kulinářské speciality jako je drážďanská vánoční štola a Eierschecke, perníky z Pulsnitz nebo saská bramboračka či saské klobásy, napít se můžete saského svařeného vína nebo piva. Více informací najdete na SASKÝ TRH.

  Vánoce na Chodovské tvrzi

  • trvá do 20. 12. 2019, Chodovská tvrz

  Přijďte okusit sváteční atmosféru na nádvoří Chodovské tvrze se stánky plnými vánočního sortimentu a občerstvení od pondělí do pátku od 15 hodin a o víkendu od 14 hodin. Více informací včetně programu najdete na VÁNOCE V CHODOVSKÉ TVRZI.

  Vánoční výstava v Betlémské kapli 2019 – Vánoční ohlédnutí

  • trvá do 2. 1. 2020, 9:00 – 18:00, Betlémská kaple

  Čeká vás jubilejní výstava, kde uvidíte to nejzajímavější, co na 40 předešlých výstavách bylo k vidění. Celá výstava bude nainstalována tak, aby návštěvníkům ukázala kouzlo klasických českých lidových Vánoc. Více informací najdete na VÁNOČNÍ VÝSTAVA.