Březen za kamna vlezem… Aneb tipy na první březnový víkend

Tak se nám konečně ukázala zima. Tedy ne v celé své kráse, chybí sníh, ale přesto o sobě dala vědět . Takže bychom nejradši vlezli za kamna, dali si nějaký horký drink a vůbec nevylézali. Což by byla škoda, protože nás čeká několik zajímavých akcí. 😉

Hurá za rybkami z mořského světa

 • otevřeno denně 8:30 – 18:00, Praha Holešovice
 • Co takhle se vydat do rybího světa a trochu ho poznat? Udělejte si výlet do holešovického Mořského světa a pokochejte hezky „na suchu“ pohledem na barevné rybky a další exotické živočichy. Kromě nich vás tu ale překvapí i další zábavné atrakce s vodní tematikou. Navíc teď můžete na SLEVOMATU koupit zvýhodněné vstupné. A to se vyplatí! Více info na MOŘSKÝ SVĚT.

  Děti za korunu v Aquapalace Čestlice

 • trvá do 31. 3. 2018, Aquapalace Praha
 • Máte rádi vodu a různé vodní atrakce? Tak tato akce je právě pro vás jako dělaná! Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky. No a to rozhodně za to stojí! Navíc do 31. 3. 2018 děti do 150 cm mají vstup jen za 1 Kč. Více na AQUAPALACE PRAHA.

  České korunovační klenoty na dosah v Kladně

 • trvá do 4. 3. 2018, 13:00 – 17:00, Galerie Kladenského zámku
 • Kdo by měl chuť, může si udělat výlet za Prahu do Kladenského zámku. Koná se zde výstava k výročí 670 let od korunovace Karla IV. českým králem. Projekt připomene nejen samotnou korunovaci našeho nejvýznamnějšího panovníka, ale především fenomén Českých korunovačních klenotů ve formě mistrovské repliky. Uvidíte také kopie zbraní, volné repliky oděvů a obuvi nebo 3D modely. Expozici doplní tajuplný interaktivní prvek pro nejmenší návštěvníky. Více informací včetně vstupného naleznete na KLADENSKÝ ZÁMEK.

  Malování na smaltovaný čtvrtlitrový plecháček

 • každý den, 12:00 – 20:00, SMALTUM dílna, Praha 1
 • Další zajímavá akce, kterou jsme našli na Slevomatu. Možnost namalovat si svůj vlastní plecháček! Kdo by nechtěl pít čaj z originálního hrnečku, který si sám vyzdobí? Tvůrčí atmosféra by se v inspirativní dílně Smaltérie dala krájet, pojďte se do ní ponořit i vy. Více info na SLEVOMAT a SMALTUM DÍLNA.

  Lekce plavání pro rodiče

 • každé ÚT, 11:15 – 12:15, Plavecký bazén Sokol, Praha – Vinohrady
 • I když to není zrovna tip na víkend, přece jen to stojí za pozornost. Jedná se o lekce plavání pro maminky a tatínky, které jsou vedeny trenérem plavání, který vás seznámí se správnou technikou plaveckých stylů, pomůže vám s odstraněním špatných plaveckých návyků naučí vás další plavecké styly a další dovednosti ve vodě a v neposlední řadě vás provede plaveckým tréninkem tak, aby se pro vás plavání stalo skutečnou zábavou. Cena pro členy klubu je 50Kč za lekci, je možné stát se členem klubu i na místě. S sebou si nezapomeňte plavky, plavecké brýle, plaveckou čepici, ručník, mýdlo a pantofle. Sraz:je vždy 10 minut před začátkem lekce na recepci plaveckého bazénu v Sokole Královské Vinohrady. Přihlásit se můžete na email  plavemesdvojkou@gmail.com.  Na každou lekci je nutné se dopředu přihlásit z důvodu kapacity. Více na PLAVANÍ.