Červencové tipy na víkend

Prázdniny jsou v plném proudu, i když nám počasí na koupání zatím příliš nepřeje. Ale dá se zabavit i jinak než na koupališti.

Den s voraři

  • SO 18. 7. 2020, 9:00 – 17:00, Regionální muzeum Jílové u Prahy

Nenechte si ujít celodenní zábavný program pro děti i dospělé v rámci výstavy Plavecký mariáš. V rámci této výstavy si pro vás Vltavanské spolky připravily bohatý program s ukázkami plaveckých řemesel, promítáním filmů, přednáškou o historii vorařství a programem pro děti. Více informací najdete na DEN S VORAŘI.

Zážitková turistika metro C a Depo Kačerov – jízda historickou soupravou Ečs

  • SO 18. 7. 2020, 10:00 – 17:00, Depo Kačerov

Podívali byste se rádi do zázemí depa metra na Kačerově? Jako bonus se můžete svézt historickou soupravou Ečs na Nádraží Holešovice a zpět. Cestou vás čekají zajímavé zastávky na trase C. Vybrat si můžete ze dvou časů konání: 10:00 nebo 14:00 hodin. Potřebné info najdete na DEPO KAČEROV.

Letní Matějská pouť 2020 na pražském Výstavišti

  • trvá do 6. 9. 2020, Výstaviště Holešovice

Autíčka, řetízkové kolotoče, kolotoče pro děti a mnoho dalšího vás čeká na tradiční matějské pouti. Můžete vyzkoušet také českou novinku Joker či tradiční Super Mouse, kterou doplňuje vyhlídkový řetízkový kolotoč Around The World. Potřebné informace najdete na MATĚJSKÁ POUŤ.