Červnové tipy na víkend nejen s Prahou hravě

Prázdniny jsou za dveřmi. Taky se už těšíte? Pojďte si to čekání zpříjemnit nějakou zajímavou akcí. 🙂

Akce Prahy hravě

  • NE 28. 6. 2020, 14:00, Kampa

Co třeba se něco dozvědět o Praze a dokonce hravou a zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká procházka s názvem Kampa – mlýny – Čertovka. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

Cyklovlak Kokořínský rychlík

  • trvá do 1. 11. 2020, Praha – Mšeno

Co takhle si udělat výlet vlakem na Kokořínsko? Mlžete po cestě vystoupit a navštívit hrad Kokořín nebo se podívat do Kokořínského dolu či se vykoupat v prvorepublikových městských lázních ve Mšeně. Více informací najdete na KOKOŘÍNSKÝ RYCHLÍK.

Hry bez hranic – vodní skluzavka v Praze

  • trvá do 29. 6. 2020, Praha 10

Ještě tento víkend si můžete užít téměř 100 metrů dlouhou skluzavku v Malešickém parku. Nechybí ani další oblíbené atrakce jako bublinové koule, aquazorbing, bungee trampolína, lukostřelba (soft archery), bungee running, skákací hrad nebo slackline (chůze po laně). Potřebné info najdete na VODNÍ SKLUZAVKA.

Ledčický šíp – víkend s lukem, prakem, kuší i bambitkou!

  • trvá do 28. 6. 2020, 9:30 – 16:30, Ledčice

Zajímá vás lukostřelba? Chtěli byste si ji vyzkoušet? Pak se musíte v sobotu podívat do Ledčice. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si lektorovaný program zahrnující střelbu z luku, praku, kuše, historických palných zbraní nebo trebuchetu. Potřebné informace najdete na LEDČICKÝ ŠÍP.