Květnové tipy na víkend nejen s Prahou hravě

Tak karanténa je snad konečně za námi a můžeme si zase vyrazit za kulturou, i když v omezené míře. Tady je pár tipů:

Akce Prahy hravě

  • SO 30. 5. 2019, 14:00, Střelecký ostrov
  • NE 31. 5. 2019, 14:00, Střelecký ostrov

Co třeba se něco dozvědět o Praze a dokonce hravou a zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V sobotu vás čeká procházka s názvem O Národním divadle a ostrovech, v neděli Stará Praha a my. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

Zpřístupnění návštěvnických prostor a okruhů Pražského hradu zdarma

  • 29. 5. až 1. 6. 2020, Pražský hrad

Při příležitosti nadcházejícího Dne dětí budou od 29. května 1. června 2020 všechny návštěvnické prostory a okruhy přístupné zcela zdarma. Týká se to těchto objektů: Starý královský palác, katedrála sv. Víta včetně, bazilika sv. Jiří, Zlatá ulička, Rožmberský palác, expozice Příběhu Pražského hradu, Svatovítský poklad a výstava v Královském letohrádku. Více informací najdete na PRAŽSKÝ HRAD.

Cyklohráček – rodinný vlak z Prahy na Okoř a do Slaného

  • trvá do 1. 11. 2020

Výletní vlak Cyklohráček vyjíždí už do 7. sezóny! Každý víkend zamíří z Prahy na Okoř a do Slaného rodinný výletní vlak přestavěný na velké pojízdné hřiště. Cestou na výlet se v něm nebudou nudit ani děti ani rodiče. Více informací včetně programu najdete na CYKLOHRÁČEK.

Plavby lodí do pražské zoo 2020

  • trvá do 30. 9. 2020, 9:00 – 17:15, Praha

Co se místo MHD nebo autem vydat do ZOO lodí? Pro děti to bude jistě velký zážitek. Potřebné informace včetně plavebního řádu najdete na PLAVBY DO ZOO.