Květnové tipy na víkend

A máme tady květen. Oslavili jsme 1. máj – lásky čas. Už za dva měsíce nás čekají letní prázdniny. Pojďme si čekání na ně zkrátit nějakou zajímavou akcí. 

Akce Prahy hravě

  • SO 4. 5. 2019, 14:00, Střelecký ostrov

A jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! Nezapomeňte si rezervovat místo. V sobotu se od 14:00 podíváme na Střelecký ostrov, kde nás čeká procházka s názvem Stará Praha a my. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

Zdeněk Burian: Širým světem

  • trvá do 30. 6. 2019, 10:00 – 19:00, Obecní dům

Máte rádi pravěká zvířátka? Tak právě výstava Zdeňka Buriana je pro vás to pravé. Čeká na vás více než 200 originálů tohoto malíře, jejichž prostřednictvím můžete nahlédnout do barvitých končin světů minulých, současných i smyšlených. Více na VÝSTAVA ZDEŇKA BURIANA.

Podtrosecký rychlík

  • trvá do 28. 10. 2019, Praha Vršovice

Co takhle si udělat výlet do Prachovských skal a Českého ráje? Jedná se o přímé spojení do několika atraktivních oblastí Českého ráje po železničních tratích, kterými z Prahy dosud žádný spoj bez přestupu nikdy nejezdil. Více na PODTROSECKÝ RYCHLÍK.

Jarní hrnčířské trhy v Berouně 2019

  • SO, NE 4. – 5. 5. 2019, 8:00 – 17:00

Máte rádi tradiční umění? Pak se zajeďte tento víkend podívat do Berouna. Konají se zde tradiční hrnčířské trhy. Kromě lidových řemesel vás čeká také dobré jídlo a pití a pohodová hudba. Více informací najdete na HRNČÍŘSKÉ TRHY.