Prázdninové tipy aneb škola je už za dveřmi

Léto se nám chýlí ke konci. Starší děti se pomalu chystají do školy, mladší do školky. Ale nezoufejte! Ještě pár dní prázdnin zbývá a my tu pro vás máme pár tipů, jak ještě zapomenout na nadcházející školu a užít si to.

Šípové žáby v ZOO Praha

  • trvá do 20. 10. 2019, 9:00–18:00, ZOO Praha

Víte, kde brali indiáni jed k výrobě svých šípů? Ze žab pralesniček. Proto šípové žáby. A vy teď máte jedinečnou možnost tyto žáby na vlastní oči vidět! A to v ZOO Praha na unikátní výstavě. Více informací najdete na PRALESNIČKY V ZOO.

Město robotů

  • trvá do 29. 9. 2019, 10:00–21:00, OC Chodov Praha

A máme tu skvělou zprávu pro ty, co je fascinují roboti! Výstava v OC Chodov byla prodloužena. Najdete zde 72 nejnovějších robotů z USA, Japonska, Jižní Koreje, Velké Británie a Ruska a také Tesla show, 8 zón virtuální a rozšířené reality, divadlo robotů, zařízení pro pohyb objektů silou mysli a další technologie budoucnosti. Více info na MĚSTO ROBOTŮ.

Návštěva u princezny Verunky na zámku v Hořovicích

  • trvá do 31. 8. 2019, 10:15–14:15, Zámek Hořovice

Byli jste někdy na návštěvě u princezny? Ne? A chtěli byste? Pak tedy máte jedinečnou možnost! Stačí zajet na zámek Hořovice. Ale pospěšte si! Princezna návštěvy přijímá jen do konce prázdnin. Pak už ji, stejně jako ostatní děti, čekají školní povinnosti. Více na NÁVŠTĚVA U PRINCEZNY.

Tutanchamon RealExperience

  • trvá do 31. 1. 2020, 10:00–18:00, Historická budova Národního muzea

Fascinuje vás starověký Egypt a tajemný příběh faraona Tutanchamona? Pak právě pro vás je tu jedinečná výstava o tomto vládci. Více informací najdete na TUTANCHAMON.

Hezký zbytek prázdnin všem 🙂