Předvelikonoční tipy jak zabít nudu

Jaro už ná klepe na dveře (i když se to podle počasí nezdá). Máme tady pár tipů, jak se zabavit, i když skoro nikam nemůžeme.

Bohnická velikonoční hra aneb vítání jara

  • 26. 3. – 11. 4. 2021, Bohnice

Chcete se dozvědět nějaké zajímavosti o Bohnicích a o Velikonocích? Pak právě pro vás je určena tato hra. I v této době můžete zažít zábavu a něco se dozvědět. Hra vznikla ve spolupráci Prahy hravě s Městskou části Prahy 8. Více informací včetně herní karty najdete na BOHNICKÁ VELIKONOČNÍ HRA.

Turistický okruh Karlštejnské šachy

Hrajete rádi šachy? Pak tu pro vás máme něco, co vás určitě nadchne. Jde o turistický okruh Karlštejnské šachy, který je nejdelší obdobnou cestou v České republice a propojuje nejzajímavější místa Karlštejnska. Okruh je označen zajímavou kuriozitou, a to největšími šachy na světě. Vše potřebné najdete včetně umístění jednotlivých figur najdete zde KARLŠTEJNSKÉ ŠACHY.

Vyzkoušejte spaní v korunách stromů

Chtěli byste na letošní dovolené vyzkoušet něco netradičního? Co třeba spaní v korunách stromů?Ptáte se, kde taková místa najdete? Vše potřebné najdete na SPANÍ V KORUNÁCH STROMŮ.

Přírodní barvení velikonočních vajíček

Velikonoce jsou za dveřmi a vy už určitě přemýšlíte, jak nabarvit vajíčka. Zda barvami z drogerie nebo zkusíte nějaké přírodní způsoby. Pro inspiraci mrkněte semPŘÍRODNÍ BARVENÍ.