Prodloužený víkend s Prahou hravě

Tak nám začaly prázdniny. Děti se konečně dočkaly zaslouženého dvouměsíčního volna. No a jak lépe tyto prázdniny zahájit, než s našimi vycházkami. 🙂

Akce Prahy hravě

 • ČT 5. 7. 2018, 11:00, Střelecký ostrov
 • PÁ 6. 7. 2018, 14:00, Střelecký ostrov
 • A jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! Nezapomeňte si rezervovat místo. Ve ctvrtek vás čeká procházka s názvem Stará Praha a my a v pátek O Národním divadle a ostrovech. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

  Cyklovlak Brdy z Prahy do Březnice

 • trvá do 28. 10. 2018, Praha hl. n.
 • Nebaví vás válet se jen tak u vody a láká vás výlet na kole? Pak právě pro vás je tu cyklovlak. Spoj vyjíždí z Prahy v 8:46 a v Březnici zastaví přesně o dvě hodiny později. Na zpět souprava vyráží v 17:23 a na hlavní nádraží v Praze vás doveze v 19:15. Více na ČESKÉ DRÁHY.

  Letní kino ve Žlutých lázních

 • trvá do 28. 8. 2018, Žluté lázně
 • Pokud máte chuť se večer podívat na nějaký film a nechce se vám sedět doma, pak můžete navštívit areál Žlutých lázní v pražském Podolí. Čeká vás celkem 24 filmů. Chybět nebudou akční, sci-fi, ani romantické a rodinné filmy. Plátno na velké travnaté pláži o velikosti 11 x 6 metru nabídne novinky i kultovní české a zahraniční snímky. V úterý to většinou budou filmy novější, v sobotu naopak oblíbené české i zahraniční tituly. Program a další informace na ŽLUTÉ LÁZNĚ.

  Indiánské léto v ZOO Praha

 • SO 7. 7. 2018 a NE 8. 7. 2018, 9:00 – 16:00, ZOO Praha

  Začínají prázdniny v zoo začínají prázdniny indiánským létem plným zajímavých vystoupení, ukázek a hlavně setkání se severoamerickými druhy zvířat. U expozice bizonů jsou na sobotní odpoledne naplánována indiánská vystoupení s ukázkami původních tanců a her. Děti i rodiče čeká výtvarná dílna, v níž si děti i rodiče mohou vyrobit čelenky a další zajímavé předměty s indiánskou tématikou. Všichni se budou moci blíže seznámit se severoamerickými zvířaty – bizony, vydrami severoamerickými, ledními medvědy, urzony, svišti lesními nebo korálovkami. Více na ZOO Praha.