Tipy na poslední lednový víkend

Zima v plném proudu a počasí se ne a ne umoudřit. I když před několika dny jsme na chvíli mohli zažít, jaké to je, když padá sníh. Stihli jste si postavit aspoň malého sněhuláka? Pokud ne, nevadí. Třeba nám zima ještě ukáže svou pravou tvář. 🙂 A abychom si to čekání zkrátili, máme tu pro vás několik tipů:

Výstava Sedmičky Josefa Lady v Tančícím domě

  • trvá do 1. 4. 2018, Tančící dům

Kdo by neznal písničku Ladovská zima od Jarka Nohavici? Pokud chcete vidět, jak taková Ladovská zima skutečně vypadala, zajděte se podívat do Tančícího domu na právě probíhající výstavu. Kromě Ladových obrázků zde můžete nahlédnout také do jeho soukromého života a vidět filmové kostýmy, které Josef Lada navrhl. Více informací včetně vstupného najdete na JOSEF LADA.

Štístko a Poupěnka

  • NE 28. 1. 2018 v 15:00, IMAGE Black Light Theatre

Odpoledne jako stvořené pro ty nejmenší z nás. Uslyšíte spoustu dětských písniček a na závěr si děti i zatančí. Nebude chybět autogramiáda a společné focení. Více informací na ŠTÍSTKO A POUPĚNKA.

Masopustní průvod na Chvalském zámek

  • NE 28. 1. 2018 ve 14:00, Chvalský zámek

Máte rádi rej masopustních masek? Pak neváhejte a dorazte v neděli na Chvalský zámek! Můžete si dokonce zapůjčit masku a aktivně se zapojit. Nebude chybět ani hon na medvěda. A to stojí za to vidět. Další informace včetně programu naleznete na CHVALSKÝ ZÁMEK.

Vodník Pivoda vypráví

  • NE 28. 1. 2018 v 15:00, Divadlo Al-Iksír

Jedná se o pohádku sestavenou z pražských vodnických pověstí. Vodník pan Pivoda přinese s sebou svoji sbírku hrníčků. Každý dostal od jiného vodníka a nad každým vypráví a s maňásky zahraje jednu pověst. Do hry vtáhne i pulce, tedy přihlížející děti. Více informací včetně vstupného naleznete na DIVADLO AL-IKSÍR.

Akce Praha hravě

  • SO 27. 1. 2018 ve 11:00, Střelecký ostrov

Chcete poznat Prahu hravou formou? Něco se dozvíte, něco vyrobíte, něco odpovíte, vrstevníky oslníte! Neváhejte, teple se oblečte a dorazte v sobotu na Střelecký ostrov. 🙂 Více PRAHA HRAVĚ.