Tipy na poslední zářijový víkend

Tak první měsíc školy máme za sebou. Jak vás to baví? Pokud si chcete od školy odpočinout, máme tu pro vás zase pár tipů, jak si užít poslední zářijový víkend.

Akce Prahy hravě

  • SO 28. 9. 2019, 14:00, Střelecký ostrov

A jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká Stará Praha a my. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

Karlštejnské vinobraní 2019

  • SO 28. 9. 2019, 10:00 – 21:00, NE 29. 9. 2019, 9:00–18:00, Karlštejn

Chcete se potkat se samotný císařem Karlem IV.? Pak se musíte o víkendu vypravit na Karlštejn na vinobraní. Čeká vás bohatý program z doby středověku, ochutnávky vín a kulinářských specialit, rytířský turnaj a vystoupení mágů. Více info najdete na KARLŠTEJNSKÉ VINOBRANÍ .

Světový den zvířat

  • SO 28. 9. 2019, 11:00 – 18:00, park Na Pankráci

Máme rádi zvířata, zvířata. Protože jsou chlupatá a mají hebkou srst! Tak pokud to platí i o vás, tak nesmíte v sobotu chybět na Pankráci, kde se koná Světový den zvířat. Uvidíte mimo jiné ukázky volnočasových, zájmových a sportovních aktivit se psy (např. dogdancing, agility, dogfrisbee, treibball, dog puller aj.), ukázky práce záchranné zdravotnické služby veterinární (PET-MEDIC) či ukázky práce a výcviku asistenčních, vodicích, signálních nebo také záchranářských psů (Pestrá, o.p.s.; Záchranná brigáda kynologů Praha). Více informací najdete na SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT.

ZOO Praha v sobotu otevře Rákosův pavilon a oslaví 88. narozeniny

  • SO 28. 9. 2019, 9:00 – 18:00, ZOO Praha

Je to neuvěřitelné, ale ZOO Praha slaví už 88. narozeniny! K této příležitosti chystá bohatý program včetně otevření nové pavilonu s unikátní kolekcí vzácných papoušků celého světa. Tím nejvzácnějším je ara Learův, který byl před časem dokonce považován za vyhynulého. Součástí oslavy bude vernisáž výstavy „Fotím v zoo“, kde budou vystaveny vybrané fotografie zaslané návštěvníky do soutěže. Vítěze vyberou v hlasování sami návštěvníci zoo. Oslavu zakončí vystoupení a workshop Losers Cirque Company. Více na na ZOO PRAHA.