Tipy na povelikonoční víkend

Máme před sebou další jarní víkend. Snad nám bude počasí přát. A tady máte nějaké tipy, jak se ani chvíli nenudit. 🙂

Lehkost motýlích křídel – tropičtí motýli ve Fata Morganě

 • trvá do 20. 5. 2018, 9:00–20:00, Botanická zahrada hl. m. Prahy
 • Rádi se díváte na motýly? Myslím tím živé, nikoliv přišpendlené v nějaké krabici. Pak právě pro vás je určena tato akce. Uvidíte největší motýly světa i jejich líhnutí z kukel. Děti si z výstavy odnesou krásnou vzpomínku v podobě fotografie své maličkosti s exotickými motýlími krasavci. Rodinám s těmi nejmenšími doporučujeme k návštěvě výstavy všední dny okolo poledne a později, kdy je ve skleníku méně návštěvníků a budou si tak moci výstavu naplno užít a projet si skleník třeba i s kočárkem. Drobný hlad či žízeň zaženete díky automatu s občerstvením ve vstupní hale a stánku pod skleníkem. K dispozici je vám i přebalovací pult. Více na BOTANICKÁ ZAHRADA.

  7 statečných – 24 hodin sportu a zábavy na Václaváku

 • SO i NE, 7. – 8. 4. 2018, 10:00–18:00, Václavské náměstí, Praha
 • 7 statečných dvojic – zdravý a handicapovaný – se utkají ve světově unikátním závodě na vozících a bruslích na nejrušnějším místě v Česku. 24 hodinový non-stop závod na podporu sportu pro všechny doprovází program pro děti i dospělé. Doprovodný program je zdarma pro všechny. Vyzkoušíte si biatlonovou střelnici, profesionální trenažér závodního vozu, virtuální realitu, soutěže o zajímavé ceny, trenažéry veslování, handbike a další. Na místě je možnost registrovat se a zaběhnout si charitativní běh s aplikací EPP. Více na 7STATEČNÝCH.

  Otevírání lanového centra v Loděnici Vltava

 • 8. 4. 2018, 10:00–17:00, Libeňský ostrov, Praha 8
 • Máte rádi lanová centra? Pak tu pro vás máme jeden tip, který vás zaručeně nadchne! Čeká vás zahájení další sezony v lanovém centru Loděnice Vltava. Čekají na vás nízké a vysoké lanové překážky, jízdy na kanoích i dalších plavidlech, na nejmenší návštěvníky čeká skákací hrad. A na všechny pak táborák, kde mají všichni možnost opéci si špekáček. Na nejpilnější lezce čeká odměna. 🙂 Více na LANOVÉ CENTRUM.

  Med dej – zahájení sezony s Agátou a Martinem na Točníku

 • 7. 4. 2018, 10:00–16:00, hrad Točník
 • Co takhle si udělat výlet za Prahu na hrad Točník za tamními medvědy a zahájit s nimi novou sezonu? Čeká vás medvědí stezka, divadla, soutěže pro děti, sokolník… Program trvá až do 16h. Více na HRAD TOČNÍK.

  Akce Prahy hravě

 • SO 7. 4. 2018, 11:00, Střelecký ostrov
 • NE 8. 4. 2018, 14:00, Střelecký ostrov
 • A jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! Nezapomeňte si rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.