Tipy na předvelikonoční víkend

Velikonoce jsou za dveřmi a je na čase začít přemýšlet, jak letos vyzdobíme velikonoční vajíčka. My barvíme většinou pomocí cibulových slupek. No a abyste nemysleli jen na vajíčka a zkrátili si ten čas čekání, máme tu pár tipů, jak se o víkendu zabavit. 🙂

Cyklohráček – vlak, kde si děti vyhrají

 • od 24. 3. do 28. 10. 2018, 9:00 – 19:00, vyráží z Prahy, hl. nádraží
 • Co takhle vyrazit na hrad Okoř nebo do města Slaný, po cestě si hrát a kreslit a ještě dostant drobné dárky včetně volné vstupenky do Království železnic na Smíchově, kterou vám dá hrajvedoucí? Ano, slyšíte dobře, ne vlakvedoucí, ale hrajvedoucí. Vždyť je to přece vláček kde se hraje a ne jen cestuje. Můžete si vzít i své kolo. Je připraven speciální cyklovůz, kam se vejde přes 25 kol a hrajvedoucí mají malé pozornosti i pro každého cyklistu – reflexní pásku, aby byl na silnici dobře vidět. Cyklohráčkem se můžete svézt každou sobotu, neděli i svátek. Ve vlaku platí běžný tarif ČD a Pražské integrované dopravy. Více informací najdete na CYKLOHRÁČEK.

  Vítání jara v Archeoparku Liboc

 • NE 25. 3. 2018, 13:30 – 17:00, Archeologický park Liboc
 • No jelikož si jaro letos s námi pěkně pohrálo, ale už to vypadá, že je konečně tady, je potřeba ho řádně přivítat. Čeká vás zdobení vajíček, pletení pomlázky, vynášení a pálení Morany a další tradiční zvyky našich předků. Chybět nebudou ani živá zvířátku a ukázka zpracovaní vlny. Více informací najdete na ARCHEOPARK LIBOC.

  Struny dětem 2018

 • 24. – 25. 3. 2018, 10:00 – 18:00, Novoměstská radnice
 • Máte chuť na nějakou kuturu? Pak právě pro vás je určen tento festival! Čeká vás program plný hudby, tance, her a vyprávění určený pro všechny tvořivé děti i hravé rodiče. Na programu najdete na tři desítky koncertů nejrůznějších žánrů, představení i workshopů. Děti i dospělí se tak mohou těšit například na stále populárnějšího písničkáře Thoma Artwaye, vynikajícího jazzmana Mateje Benka a jeho hosty Ondru Rumla či Yvone Sanchez. Více pak najdete na STRUNY DĚTEM.

  25. sezóna Bisportu

 • SO 24. 3. 2018, 10:30 – 17:00, Týnec nad Sázavou
 • A máme tu skvělou zprávu pro vodáky! Již tuto sobotu se bude odemykat Sázava. Čeká vás představení písně „Posázavská výprava“ a pozvání na 25. sezónu, soutěž o nejoriginálnější klíč k odemčení 25. sezóny na vodě, soutěž „Ulov si svůj barel“ a mnoho dalšího. Více se dozvíte na BISPORT. Takže Ahoooooooj na vodě!!!

  Akce Prahy hravě

 • NE 25. 3. 2018, 11:00, Střelecký ostrov
 • No a jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Pak právě pro vás tu máme naše akce. Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! Nezapomeňte si rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂

  Více na PRAHA HRAVĚ.