Tipy na víkend pro malé i velké

Už máte plány na víkend? Pokud ne, přinášíme vám pár zajímavých tipů:

Bruslení pro rodiny s dětmi Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích

  • trvá do 31. 3. 2020, Škola Icerink, Praha 10

Bruslíte rádi, ale Vltava ne a ne zamrznout? Nevadí. Od toho jsou tu zimní stadiony. Například ten na Praze 10. Více na ICERINK.

Dinosauří dílny v Triloparku

  • SO a NE 9. a 10. 11. 2019, Muzeum pravěku Trilopark

Máme tu něco pro milovníky dinosaurů! Uvidíte je dokonce v životní velikosti a čeká vás intenzivní dvouhodinový program, při kterém se vám budou věnovat zapálení, kvalifikované lektoři. Poté se přesunete do dílen, kde si váš potomek nabarví dvaceticentimentrovou lebku dinosaura, odkryje kostru raptora v životní velikosti, zkusí práci s preparačním zařízením, vytvoří si malý odlitek z naší kolekce forem. Více na TRILOPARK.

Chaloupka na vršku – pohádkový svět Šárky Váchové

  • trvá do 24. 11. 2019, 9:00 – 18:00, Chvalský zámek

Tato výstava vás zavede do světa oblíbeného večerníčku. V interaktivní části výstavy si děti budou moci vyzkoušet, jak se kdysi vařilo na starých kamnech či jak by jim slušelo oblečení nebo dřevěné nazouváky, které nosívaly děti na venkově na konci 19. století a rovněž loutkoví herci v oblíbeném večerníčku. Těšit se můžete také na promítání pohádek i tvořivou dílnu, kde si lze vyrobit vlastní plošnou pohyblivou loutku. Více na CHVALSKÝ ZÁMEK .