Tipy na víkend s Prahou hravě a nejen tou

Tak konečně jsme se po dvou měsících dočkali zase prázdnin. Spolu s víkendem a státním svátkem čeká školáky krásných 5 dní volna. Máme tu pro vás pár tipů, jak se zabavit.

Akce Prahy hravě

 • NE 27. 10. 2019, 14:00, Střelecký ostrov
 • Co třeba se něco dozvědět o Praze a dokonce hravou a zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká procházka s názvem O Národním divadle a ostrovech. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

  Banana Fest

  • SO 26. 10. 2019, 16:00 – 22:00, Kampus Hybernská

  Že znáte Vietnamce jen z večerek? Pak je třeba to napravit. Čeká vás festival, kde mohou návštěvníci poznat pestrou Vietnamskou kulturu skrze gastronomii, umění a vzdělání. Zjistíte, že Vietnamci nejsou jen provozovatelé večerek nebo tržnic s oblečením, ale že mají velmi bohatou a zajímavou kulturu. Více informací najdete na BANANA FEST.

  Fantastická čokoládová zoo

  • trvá do 28. 10. 2019, OC Galerie Harfa

  Nenechte si ujít unikátní čokoládovou džungli! Poprvé v ČR! Uvidíte náderná zvířata v životní velikosti. Třeba gorilu vážící neuvěřitelných 250 kg velou z čokolády. Více na ČOKOZOO .

  Vepřobraní aneb vepřové hody na Smíchově

  • SO 26. 10. 2019, 10:00 – 18:00, Smíchovská náplavka

  Máte rádi zabíjačkové dobroty? Tak by vám nemělo uniknout Smíchovské vepřobraní. Čekají vás klasické zabíjačkové speciality, jako je jitrnice, jelito, prejt, tlačenka, prdelačka nebo ovar a mnoho dalšího. Více na VEPŘOBRANÍ.