Tipy na víkend s Prahou hravě a nejen tou

Vánoce jsou skoro za dveřmi a v neděli zapálíme první svíčku na adventním věnci. Zapomeňte na předvánoční shon a přijďte nasát vánoční atmosféru třeba na Kampu. 

Akce Prahy hravě

 • NE 1. 12. 2019, 11:15, Kampa
 • Co třeba se něco dozvědět o Praze a dokonce hravou a zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká procházka s názvem Adventní Kampa, mlýny a Čertovka. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Sraz je pod schody na Kampu pod Mostem Legií. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

  Vánoce za starých časů v Botanické zahradě na Albertově

  • trvá do 1. 1. 2020, 10:00 – 17:00, Botanická zahrada Albertov

  Zajímají vás lidové vánoční tradice? Pak si rozhodně nenechte ujít tuto jedinečnou výstavu. Čeká vás také bohatý doprovodný program a dětské dílničky. Více informací najdete na VÁNOCE ZA STARÝCH ČASŮ.

  Advent na střeše Lucerny

  • trvá do 22. 12. 2019, Zahrada na střeše Lucerny

  Přijďte na vánočně proměněnou Střechu Lucerny během adventních víkendů! V rámci vstupného na vás čeká svařák nebo horký mošt zdarma. Užijte si výhled na vánoční Prahu, setkání a povídání s přáteli za zvuku koled a vůně upečeného cukroví. Připraven bude i betlém se živými zvířátky, tradiční české ryby v kádích i akváriu a samozřejmě bar s tradičním menu. Více na ADVENT NA STŘEŠE .

  Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Staroměstském náměstí

  • SO 30. 11. 2019, 16:00 – 21:30, Staroměstské náměstí, Praha

  Již tuto sobotu se rozsvítí na dvaadvacetimetrovém smrku na Staroměstském náměstí čtyřicítka andělů spolu se 4,5 kilometru led světelných řetězů v teplé bílé barvě. Doplní je ještě bílé a červené koule, hvězdy a perníčky. Tuto podívanou si nesmíte nechat ujít! Více na ROZSVÍCENÍ STROMKU.