Zářijové tipy na víkend s Prahou hravě

Hola hola škola volá! Toto slyší málokterý školák rád. Naštěstí je tu Praha hravě a její tipy, jak si to udělat hezčí aspoň o víkendu.

Akce Prahy hravě

  • NE 8. 9. 2019, 14:00, Střelecký ostrov

A jako obvykle pro vás máme naše akce! Chtěli byste se o Praze něco dozvědět zábavnou formou? Něco málo vyplníte, něco se dozvíte a něco si vyrobíte! V neděli vás čeká Stará Praha a my. Nezapomeňte si včas rezervovat místo. Těšíme se na vás! 🙂 Více na PRAHA HRAVĚ.

Dožínky na Letné

  • SO 7. 9. 2019, 10:00–18:00, Letenská pláň, Národní zemědělské muzeum

V sobotu se Letenská pláň již třetím rokem promění v místo oslavy zemědělství a folklórních tradic. Letošní ročník bude zaměřen především na farmáře a rovněž vystoupí folklórní soubory. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Více informací najdete na DOŽÍNKY LETNÁ .

Uhříněvské pivní slavnosti

  • SO 7. 9. 2019, Pivovar Uhříněves

Vezměte tátu na pivo do Uhříněvského pivovaru a užijte si skvělý program pro děti a dospělé. Nebude chybět pohádka a ukázka bednářského řemesla. Více na PIVOVAR UHŘÍNĚVES .

Pouliční festival Braník sobě

  • SO 7. 9. 2019, 11:00 – 22:00, Praha 4 Braník

Láká vás vyzkoušet si roboty z lega, chemické pokusy, truhlářskou a keramickou dílnu, vlastnoruční výrobu korálků nebo malování na sádrokarton? To vše a mnoho dalšího vás čeká v sobotu v Braníku. Více na BRANÍK SOBĚ