Dětská akademie Rolnička

Chcete své děti nebo sami sebe naučit cizí jazyk zábavně a efektivně s přihlédnutím k individuálnímu tempu? Je tu jazyková škola ve Vršovicích blízko centra – Dětská akademie Rolnička, kde se budete cítit dobře. K dispozici jsou kurzy angličtiny, ruštiny i španělštiny.

Vzdělávací a relaxační centrum Dětská akademie Rolnička je místo především pro děti, ale vítáni jsou i rodiče a prarodiče. Všichni, kdo se chtějí vzdělávat, dozvědět se nové informace a v neposlední řadě si i odpočinout a načerpat elán.

V Rolničce je skvělý tým lektorů, kteří se opravdu snaží udělat vše pro to, abyste cizí jazyk měli rádi.

Je velice lákavé, že jsou ukázkové lekce zdarma, a vy můžete posoudit sami!

Tato škola vychází z konceptu Mortimer English Club – výuky cizího jazyka od nejmenších dětí. Mnohaletá tradice, ověřená metoda, vlastní výukové materiály, kvalitní a pravidelně školení lektoři a desítky tisíc spokojených studentů po celém světě jsou zárukou kvalitního vzdělání.

Co je důležité, v Akademii Rolnička kladou důraz na optimální souznění studenta s lektorem anebo skupinou. Respektují Vaši osobnost, tempo i potřeby. Hlavně u dětí se zaměřují nejen na výuku jazyka, ale i sociální a motorické dovednosti a osobní rozvoj. Prožijí si tak angličtinu všemi smysly.

Na závěr přikládám komentáře maminek.
„Pro svoje dvě dcerky jsem docela dlouho hledala nějaký kurz angličtiny, který by nevnímaly jako nucené a nudné učení. Je fajn, že je někde možné zajít na ukázkovou hodinu zdarma, tak jsme to využily. Holčiny se tvářily kysele a otráveně, že se jim tam nechce. V Dětské akademii Rolnička se jim hned od první lekce zalíbilo. Lektorka jim pomohla zapojit se do kolektivu a neskutečně nenucenou formou je hned i naučila pár nových frází, slovíček a písniček. Holky to tak bavilo, že si ještě několik dnů pozpěvovaly, až mi to skoro lezlo na nervy☺.“