Dnes jsme měli s sebou pedagoga s profi foťákem, který neustrnul při focení, ale také se zdatně zapojoval do soutěže :). Děkujeme za fotky, tady jsou…
Když nebyl Internet, bylo potřeba chodit do knihoven jako je Klementinum, ne pro každého sedmáka je to představitelná informace

