Headline
Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

O projektu

Proč Praha hravě

Jsme taky rodiče a chceme dělat, co nás baví. Jsme vnímaví, máme spoustu dětí kolem sebe a víme, že každého je třeba zaujmout jinak. Snažíme se, aby v těch malých hlavičkách či startujících „epických“ turbo mozkovnách taky něco uvízlo…
A navíc máme rádi Prahu. Současnou. S propojením do historie. Ale koho by bavily letopočty a jména architektů! Praha se musí prostě prožít!

Naše vycházky (spíše akce)

Prahu prožijete všemi smysly. A zabrousíme i do jiných témat! Budeme soutěžit, dovídat se, malovat, běhat a třeba i zpívat… Vycházky jsou koncipovány tak, aby si v nich každý našel něco pro jeho věk.

Pro koho

Pro rodiny se školními dětmi, ale zapojíme i předškolní….či jakékoli rodinné kombinace. Pokud jsou kluci na sport a maminky na kulturu, tak budete stejný tým jako tým tatínka s ratolestmi, co přijdou, protože maminka odpočívá… Anebo se dostaví maminka, protože tatínek kope do balónu jako každé nedělní odpoledne. Jako benefit … i rodiče to bude bavit a zajímat!
Přivítáme i dospělé/ho bez dětí, ovšem bez ambice soutěžit.

Motivace pro děti

Soutěž (nenásilná). Odměny (hmatatelné). Obrázky od dětí (zdokumentované). Výsledky (postřehnutelné). Rodiče (spokojení).

Soutěžit budou rodiny mezi sebou, když nebudou vědět malé děti, nastoupí ti větší a když ani ti ne, budete muset nastoupit vy, rodiče. Kdo ví, dostane třpytivou odměnu, kdo neví, tak se zadívá na strom. Méně soutěživí však nemusí mít obavy. Podporujeme dětičky, co se stydí, a na konci vyhlašujeme jen rodinu s nejlepšími výsledky.

Motivace pro nás

Jestli jedno děťátko přivedeme k tomu mít Prahu rádo, už to nám stojí za to! Prožije s tím dalších třeba 60 let. A jestli nějakého rodiče, tak 30 let taky dobrých…

Sociální opodstatnění 🙂

Američané tomu říkají quality time – čas, který je určen jen dětem, partnerovi, rodině.. Proč se ale nutit do něčeho, co vás nebaví. My se snažíme, aby vás to bavilo všechny. A nás taky!

Hravě děláme to, co vlastně děláme normálně!

Tým Prahy hravě