Headline
Pellentesque non sem porttitor, porttitor eros eget, lobortis lacus eugiat vitae augue non, tincidunt posuere

O projektu

Proč Praha hravě

Jsme taky rodiče a chceme dělat, co nás baví. Jsme vnímaví, máme spoustu dětí kolem sebe a víme, že každého je třeba zaujmout jinak. Snažíme se, aby v těch malých hlavičkách či startujících „epických“ turbo mozkovnách taky něco uvízlo…
A navíc máme rádi Prahu. Současnou. S propojením do historie. Ale koho by bavily letopočty a jména architektů! Praha se musí prostě prožít!

Praha hravě pořádá mimoškolní kulturně-vzdělávací zábavné akce v terénu historické Prahy. Nová atraktivní forma interaktivních a soutěžních bojovek v týmech je nejen zábavná a akční pro děti, ale úspěšně konfrontuje výuku ze školních lavic, a proto je oblíbená i u doprovázejících kantorů.

Proč pro školy

Na rozdíl od průvodcovských akcí jsou interaktivní bojovky ceněny i pedagogy právě pro udržení pozornosti žáků, kteří jsou stále aktivně a týmově zapojeni, a mají stále co řešit. Odnášejí si tak nejen nové znalosti, ale i vlastní zážitek. Oblíbenými prvky her jsou bojovky s obrázkovými mapami indicií a plnění tematických úkolů. Po celou dobu jsou žáci pod odborným dohledem.

Naše akční vycházky a bojovky

Prahu prožijete všemi smysly. A zabrousíme i do jiných témat! Bude se se zápalem soutěžit, zahřívat mozek, pracovat v týmu, poslouchat, přemýšlet, běhat, odměňovat, někdy malovat, zpívat a věštit :), obhajovat svůj projekt, prezentovat svůj názor nebo navigovat mapičkou se stanovišti, kde se budou plnit úkoly. 

Pro koho

Pro školní třídy od prvňáků po studenty oktávy. Od věku se odvíjí forma, styl výkladu a hloubka zpracovávaných informací. Pro anglicky zdatnější nabízíme akce v angličtině na úrovni rodilé mluvčí.

Pro rodiny se školními dětmi, ale zapojíme i předškolní….či jakékoli rodinné kombinace. Pokud jsou kluci na sport a maminky na kulturu, tak budete stejný tým jako tým tatínka s ratolestmi, co přijdou, protože maminka odpočívá… Anebo se dostaví maminka, protože tatínek kope do balónu jako každé nedělní odpoledne. Jako benefit … i rodiče to bude bavit a zajímat!
Přivítáme i dospělé/ho bez dětí, ovšem bez ambice soutěžit.

Motivace pro děti

Soutěž (nenásilná). Odměny (hmatatelné). Bojovka (dobrodružná). Výsledky (postřehnutelné). Rodiče a učitelé (spokojení).

Soutěžit budou týmy v rámci třídy nebo rodiny mezi sebou, když nebudou vědět malé děti (i v rámci malotřídek), nastoupí ty větší. A když na rodinné akci ani ty ne, budou muset nastoupit rodiče. Kdo ví, dostane třpytivou odměnu, kdo neví, tak se zadívá na strom. Méně soutěživí však nemusí mít obavy. Podporujeme dětičky, co se stydí. 

Sociální opodstatnění pro rodiny 🙂

Američané tomu říkají quality time – čas, který je určen jen dětem, partnerovi, rodině.. Proč se ale nutit do něčeho, co vás nebaví. My se snažíme, aby vás to bavilo všechny. A nás taky!

Motivace pro nás

Jestli jedno děťátko přivedeme k tomu mít Prahu rádo, už to nám stojí za to! Prožije s tím dalších třeba 60 let. A jestli nějakého rodiče, tak 30 let taky dobrých…

Hravě děláme to, co vlastně děláme normálně!

Tým Prahy hravě

Naše interaktivní soutěžní vzdělávací hry a bojovky jsou chráněny autorským právem.